ماموریت ما یافتن خانه برای شماست

ما در مجموعه روتس کپیتال دبی به ارائه بهترین خدمات املاک در یکی از پر جنب و جوش‎ترین، لوکس‌ترین و مدرن‌ترین شهرهای جهان می‎پردازیم. Roots Capital، مفتخر به ارائه بهترین املاک و آپارتمان‌های فوق لاکچری دبی است و اقامت دل‌انگیزی را در کشور امارات برای شما فراهم می‎کند. ما خدماتی استثنایی را برای مشتریانمان در نظر داریم.

همکاران ما در روتس کپیتال دبی با تیمی مجرب کلیه اقامات مربوط به ثبت شرکت از انتخاب و ثبت نام تجاری، تهیه و تنظیم اساسنامه، ثبت شرکت تا اخذ ویزا و اقامت را برای شما انجام خواهد داد.

ما متعهد هستیم که شما را در کل فرآیند، از مشاوره اولیه گرفته تا بسته شدن نهایی قراردادها، راهنمایی کنیم. تیم ما متشکل از متخصصان مجرب و بسیار آموزش دیده است و مشاوره و پشتیبانی تخصصی را برای شما در نظر داریم که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد معاملات املاک خود، قطعا به آن‌ها نیاز دارید.
چه به دنبال یک ویلای مجلل، یک آپارتمان شیک یا یک ملک تجاری باشید، ما مجموعه گسترده‌ای از املاک را برای پاسخگویی به تمام نیازها و ترجیحات شما داریم. فهرست‌های ما با دقت انتخاب شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین کیفیت را ارائه می‌کنیم و انتظارات مشتریان‌مان را برآورده می‎سازیم. تیم ما مشتاق بازار املاک و مستغلات دبی و چشم‌انداز همیشه در حال تغییر آن است. ما دائماً با آخرین روندهای بازار، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و الزامات قانونی به روز هستیم و اطمینان می‌دهیم که مشتریان ما به مرتبط‌ترین و دقیق‌ترین اطلاعات دسترسی دارند.

روتس کپیتال دبی، ما معتقدیم که مشتریان ما شایسته بهترین خدمات ممکن هستند و ما متعهد هستیم که دقیقاً آن را ارائه دهیم. ما به شفافیت، صداقت و درستی خود می‌بالیم و به طور خستگی ناپذیر در تلاشیم تا اطمینان حاصل کنیم که خواسته‌های مشتریانمان را برآورده کرده و انتظارات آن‌ها فراتر برویم.

ثبت شرکت در دبی روتس کپیتال
ثبت شرکت در دبی

ما یک تیم از مشاوران املاک مجرب داریم و با اطلاعات و تجربه چندین ساله خود، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین ملک را با توجه به نیازهایتان پیدا کنید. در سایت ما می‌توانید انواع ملک‌های مختلف را مشاهده کنید. ما در روتس کپیتال با برترین سازندگان همکاری داریم و این مسئله به شما امکان می‌دهد تا از بهترین ملک‌ها با قیمت‌های رقابتی بهره‌مند شوید.

ما می‌دانیم که خرید یا فروش یک ملک می‌تواند برای شما و خانواده‌تان یکی از تصمیمات مهم باشد. به همین دلیل، ما در هر مرحله از فرایند خرید و فروش، در کنارتان هستیم و همسو با تغییرات بازار املاک حرکت میکنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. در صورتی که به دنبال خرید یا فروش یک ملک در دبی هستید، با ما تماس بگیرید تا ما با شما مشاوره و همکاری کنیم. اطمینان داریم که از تیم کارشناسان ما رضایت کامل را خواهید داشت و از اینکه سایت فروش ملک ما را در دبی انتخاب کرده‌اید متشکریم. مشتاقانه منتظر خدمت به شما هستیم و کمک می‌کنیم ملک رؤیایی خود را در شهر شگفت انگیز دبی پیدا کنید.

همین حالا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید
بهترین مشاوره پیش از خرید ملک در دبی