اقامت امارات از طریق خرید ملک
در ابتدا باید بدانیم که اقامت همه اقامت ها، اقامت دبی به صورت اقامت 2 و یا ۱۰ ساله (با خرید ملک) و قابل تمدید هستند که بدون هیچگونه محدودیتی، با برقرار بودن شرایط اقامت فعلی، قابلیت تمدید را دارند.
یکی از بهترین و راحت ترین روش های دریافت اقامت دبی، خرید ملک در دبی است، این روش، ضمن ایجاد موقعیتی برای دریافت اقامت، یک نوع سرمایه گذاری فوق العاده عالی نیز محسوب میشود.

سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی
سرمایه گذاران همیشه بدنبال کشورهایی هستند که رشد اقتصادی صعودی دارند. یکی از جذاب‌ ترین کشورها که در سال‌ های اخیر جزو امن ترین کشورهای جهان بوده، کشور امارات متحده عربی است.
به علت ثابت بودن نرخ ارز و استانداردهای بالای زندگی، بخش املاک ، یکی از بالاترین سرمایه گذاریها در سال‌های اخیر را دربرگرفته و همین موضوع به شکل قابل توجهی باعث رشد قیمتها شده است.
یکی از مزیتهای سرمایه گذاری در کشور امارات متحده عربی، رشد چشم گیر اقتصادی در پانزده سال گذشته در سطح جهان است. مطمئنا زندگی در کشوری رشد یافته ، امن، جذاب با قابلیت های متعدد می تواند آرزوى هر شخصى باشد.

اقامت دبی با خرید ملک

به منظور کسب اقامت امارات با خرید ملک لازم است تا شما با کمک گرفتن از یک مشاور مطمئن، ملکی را انتخاب کرده و سپس با ویزای کوتاه مدت وارد این کشور شوید. پس از خرید ملک، با در دست داشتن سند ملک (Title deed)، و یا سند عقود (در صورت پیش خرید ملک)، می توانید مدارک خود را در اداره مهاجرت تحویل نموده و برای دریافت ویزای اقامت اقدام نمایید. براساس قوانین جدید اعلام شده در صورتی که ارزش ملک خریداری شده شما از 2 ملیون درهم به بالا باشد، می توانید برای دریافت اقامت طلایی ده ساله برای خود و اعضای خانواده اقدام نمایید.
توجه داشته باشید که اقامت شما فقط در حالی قابل تمدید است که همچنان ملک به نام شما باقی باشد.

هر آنچه باید برای خرید ویلا در دبی بدانید
تقریبا تا بیست سال گذشته ، خرید و داشتن ملک در دبی برای اتباع خارجی، امکان پذیر نبود. در سال‌ های اخیر، امارات شاهد رشد چشمگیری در هر بخش از جمله صنعت خود بوده است که به معنای توسعه پایدار بازار املاک و مستغلات نیز میباشد. شرایط تسهیل کننده ای نیز در قوانین مالکیت ایجاد شد که اکنون مهاجران را قادر می سازد که در مناطق خاصی از دبی دارایی هایی داشته باشند.

همین حالا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید

بهترین مشاوره پیش از خرید ملک در دبی

اخذ اقامت دبی با خرید ملک

خرید ملک در دبی چه به هدف سکونت و یا برای سرمایه گذاری، یک اقدام ایده آل بوده و نه تنها زیانی را در بر نخواهد داشت بلکه به دلیل رشد و ترقی روز افزون ملک چه بسا اقدامی سود آور نیز باشد.
این شهر شگفت انگیز همه چیز را در مورد یک زندگی ایده آل برای صاحبان ملک، اجاره دهندگان و حتی اجاره کنندگان به طور یکسان فراهم می کند. شما میتوانید علاوه بر خرید ملک به فکر اجاره ملک و ویلا در دبی نیز باشید.
مشاوران و کارشناسان با تجربه ما برای کمک به شما برای انتخاب بهترین گزینه برای خرید، فروش و یا اجراه ملک در دبی حاضر بوده و در ادامه و در پست های بعدی قصد داریم با توجه به قوانین محلی و شرایط اقتصادی حاکم بر دبی، شما را جهت خرید ملک مناسب راهنمایی نماییم:

 

اقامت ۱۰ ساله در دبی

قیمت خانه در دبی به درهم

1- بررسی مناطق مختلف دبی
اولین کاری که باید قبل از خرید ملک در دبی انجام دهید این است که این مناطق شهر را کشف کرده و سپس پروژه های مسکونی آن منطقه را بررسی و خانه رویایی خود را انتخاب کنید.

2- امکانات رفاهی را مد نظر داشته باشید
پس از شناسایی منطقه مورد نظر خود برای خرید و یا اجاره ویلا ، امکانات رفاهی آن منطقه را نیز بررسی و ارزیابی نمایید.
ویلاهای دبی بسته به اندازه و نوع آنها، قیمت های متفاوتی دارند. ویلاها به زیبایی با چیدمان عالی و اتاق های نشیمن جادار طراحی شده اند. ویلاهای دبی سبک زندگی شگفت انگیزی را با امکانات رفاهی فراوانی از جمله باغ های سرسبز، جکوزی استخرهای خصوصی، سالن بدنسازی، زمین های ورزشی و غیره ارائه می دهند. و شما باید امکانات و ویژگی های ویلای دلخواه خود را در نظر بگیرید.

3- بهترین معامله را با توجه به محدودیت بودجه خود پیدا کنید
وقتی قصد دارید صاحب خانه شوید، بودجه شما اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید. فقط به هزینه خرید اکتفا نکنید. در عوض، باید هزینه فرآیند های کسب مجوزهای قانونی، هزینه های نگهداری و سایر هزینه های احتمالی را به دقت در نظر بگیرید.
اجازه ندهید امکانات و ظاهر ملک بر مقرون به صرفه بودن آن برای شما سایه افکند. انتخاب نامناسب ملک می تواند از نظر مالی شما را دچار مشکل کند و در آینده یک تهدید باشد. به همین علت مراجعه به کارشناسان برای راهنمای خرید ملک در دبی مهم است.

4- تامین مالی و پرداخت هزینه خرید پرداخت به چند شکل امکانپذیر است و بستگی به نوع ملک خریداری شده شما دارد. چنانچه اقدام به پیش خرید ملک به صورت مستقیم از سازنده کرده باشید میتوانید از مزایای پرداخت به صورت اقساطی که معمولا از طرف سازنده ها مهیا می شود استفاده نمایید. در این روش شما می توانید پرداخت خود را به صورت اقساطی با پرداخت 20 درصد پیش پرداخت آغاز نموده، 70 درصد کل هزینه خرید را تا قبل از تحویل ملک و 30 درصد باقیمانده را پس از تحویل ملک پرداخت نمایید. این شرایط بسته به طرح أقساط پیشنهادی سازندگان متغیر است. چنانچه قصد خرید ملک آماده را داشته باشید بایستی در هنگام خرید و ثبت سند کل مبلغ را پرداخت نمایید. چنانچه کل مبلغ توافقی را از پیش تهیه کرده اید می توانید به صورت نقدی در اداره املاک دبی وجه را پرداخت نموده و سند را تحویل بگیرید. در غیر اینصورت چنانچه قصد خرید ملک با استفاده از وام بانکی را دارید می بایستی با ارایۀ مدارک لازم به بانک اقدام به اخذ موافقت های لازم نموده که در صورت موفقیت، نماینده بانک در هنگام ثبت سند در اداره املاک حضور یافته و به نمایندگی از شما پرداخت را به فروشنده انجام خواهد داد. لازم بذکر است که در صورت خرید ملک با وام بانکی ملک شما تا پایان تسویه حساب در رهن بانک قرار خواهد داشت.

5- ارزش فروش مجدد هر از چند گاهی قیمت ها در نوسان است. اگر ارزش یک آپارتمان را در نظر بگیریم، ارزش فروش مجدد یک ویلا به آسانی کاهش نمی یابد. اگر تصمیم به فروش ویلا در آینده داشته باشید، در مقایسه با آپارتمان هم قیمت، بازدهی بهتری از سرمایه گذاری در آن خواهید داشت. همچنین به دلیل وجود سرمایه گذاران خارجی، تقاضا برای خرید ویلا در دبی به سرعت در حال افزایش است زیرا آنها علاقه بیشتری به خرید ویلا دارند. همین عامل تضمین کننده ارزش ملکی شما در آینده نیز خواهد بود. تمامی این اطلاعات از راهنمای خرید ویلا در دبی به شما کمک می کند تا تصمیم درستی برای خرید ویلا در دبی بگیرید. قبل از سرمایه گذاری چنین مقدار زیادی پول، تحقیق مناسب انجام دهید و به دقت فکر کنید. این به شما کمک می کند تا در امور مالی خود صرفه جویی کنید و آینده ای عالی برای خود و خانواده تان فراهم کنید.

خرید ملک ۲ ساله در دبی